czwartek, 19 październik 2017, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Zapraszamy do udziału w konkursie "Czy wiesz gdzie to jest?"

Zbliża się wiosna, czas na wędrówki, na spacery, na odwiedzanie „swoich” ulubionych miejsc, ale także tych, w których jeszcze nie byliśmy. Wraz z wiosennymi przebłyskami słońca, zapraszamy Państwa do udziału w konkursie pn. „Czy wiesz, gdzie to jest?”. Konkurs ma na celu promocję miejsc na terenie naszej gminy, ale także jest zaproszeniem do ich odwiedzenia. Uczestnikami mogą być mieszkańcy Gminy Janów Lubelski, a także Powiatu Janowskiego: dzieci, młodzież, dorośli, starsi. Zapraszamy wszystkich!

Na czym polega konkurs? Wystarczy na podstawie zamieszczonych zdjęć (zostały zamieszczone w galerii poniżej) napisać, gdzie zostało wykonane dane zdjęcie.

W tym konkursie liczy się nie tylko znajomość naszej gminy, ale także… refleks. Pierwsze 3 osoby, które poprawnie podpiszą zdjęcia (formularz do pobrania w załączniku) i najszybciej prześlą drogą meilową na podane adresy zostaną nagrodzone.

W ramach bezpiecznego dostarczenia formularza z odpowiedziami, proszę wysłać jednocześnie na dwa meile gazetajanowska@janowlubelski.pl i dorokozdra@interia.pl

Nagrody (niespodzianka!) będą do odebrania w Urzędzie Miejskim. Pokój 13. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie i mailową.

W kolejnej odsłonie konkursu będzie następująca tematyka:

1. Ulice Janowa Lubelskiego
  2. Uroczystości patriotyczno – religijne
  3. Architektura
  4. Krajobrazy
  5. Wydarzenia promocyjne
  6. Instytucje
  7. Kapliczki

Jak zauważymy, niektóre fotografie przedstawiają fragment miejsca, który należy prawidłowo odczytać. Zapraszamy do udziału. Czekamy na pierwszych uczestników.

Formularz do pobrania w załączniku

Dorota Kozdra