czwartek, 19 lipiec 2018, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

PRACA

Dodane przez Anna Chmiel

VF-Concept Sp. z o.o. w Borownicy obecnie poszukuje pracownika na stanowisko :
Specjalisty ds. logistyki.
Zakres obowiązków
Koordynowanie przepływu surowca i produktów gotowych, zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw, przygotowywanie procesu logistycznego, poszukiwanie usprawnień, optymalizacja kosztów,
zgłaszanie importów (odprawy celne) i eksportów współpraca z firmami transportowymi ,wsparcie magazynu w procesie wysyłki / dostawy towarów, przygotowywanie dokumentów transportowych i innej dokumentacji
Wymagania
- wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie przedmiotowe)
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
- praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook),

Oferujemy
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie stałe,

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 721 496 938 lub przesłanie CV na adres kadry.janow@vfc.com.pl w CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www